impregnacja dachów

Impregnacja dachów

Aby zadbać o dach po czyszczeniu i zapewnić mu wieloletnią ochronę przed glonami, porostami i zabrudzeniami należy rozważyć impregnację dachów.

Impregnacja dachów Lublin Warszawa

Dlaczego należy dbać o dachy ?

Głównym argumentem przemawiającym za konserwacją dachu są kwestie zabezpieczenia przed traceniem koloru, pęknięciami, porastaniu mchami i porostami czy wilgocią. Pokrycia dachowe z biegiem lat stają się wyblakłe, tracą kolor, blachodachówka może ulegać odkształceniom a dachówki ceramiczne lub betonowe mogę się kruszyć. Jednak najbardziej destrukcyjnym czynnikiem jest woda, która na mocno zabrudzonym dachu dłużej pozostaje przez co odprowadzanie jej nie przebiega tak jak powinno. Zimą woda wnikając w pęknięcia i zamarzając tworzy coraz większe szczeliny. Na niszczenie dachów wpływ mają również drzewa, których znaczna ilości w pobliżu budynków przyśpiesza porastanie naszych dachów porostami i mchem. W tych miejscach należy szczególnie zadbać o odpowiednią impregnację dachu.

Jakie korzyści daje konserwacja i impregnacja dachów ?

  • zapewnia równomierną penetrację podłoży tworząc powłokę ochronną, która chroni przed promieniowaniem UV, czynnikami chemicznymi oraz atmosferycznymi;
  • ożywia naturalny kolor powierzchni nie zmieniając go;
  • pozwala zachować właściwości oddychające;
  • jest doskonałą powłoką hydrofobową na lata;
  • chroni przed ponownym pojawieniem się grzybów i porostów
  • nano powłoka pozwala na samoczyszczenie się materiału podczas opadów atmosferycznych.
  • zwiększa mrozoodporność

Czy warto ?

Niewątpliwie konserwacja i impregnacja dachu jest konieczna, aby twój dach był należycie zabezpieczony przed negatywnym wpływem promieni UV, czynników atmosferycznych, mchów, glonów czy porostów. Jest to również gwarancja tego ze będzie się zawsze dobrze prezentował i spełniał swoją funkcję w 100%.  

Impregnujemy zawodowo!

Firma Eco-Service specjalizuje się w impregnacji dachów wszelkiego rodzaju t.j. ceramicznych, betonowych, blaszanych za pomocą nano powłok. Dzięki procesowi impregnacji twój dach będzie wyglądał jak nowy, jego walory estetyczne zostaną znacznie podniesione oraz będzie należycie chroniony. W naszej firmie zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy dokładnie i sumiennie wykonują swoje obowiązki. Kochamy to co robimy i dbamy o to aby nasz klient był zadowolony z naszych usług.

Jak wykonujemy impregnację ?

I etap

Hydrodynamiczne czyszczenie dachu specjalistycznymi środkami, w zależności od rodzaju zabrudzeń, które neutralizuje zabrudzenia takie jak: sadza, mchy, porosty, glony i algi czy grzyby.

II etap

Zastosowanie środka który głęboko penetruje powierzchnie oraz zabija wszelkie pozostałe zarodniki grzybów, mchów czy porostów.

III etap

Uszczelnienie powierzchni specjalistycznym uszczelniaczem dekarskim.

IV etap

Impregnacja dachu poprzez nałożenie dwóch warstw impregnatu silikonowego.

Gdzie wykonujemy nasze usługi ?

Usługi impregnacji dachów wykonujemy na terenie takich miast jak Warszawa Kielce Rzeszów Biała podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Chełm, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole lubelskie, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Dęblin

Możliwe również zlecenia na terenie całego kraju i za granicą.

Oferujemy korzystne warunki dla firm oraz instytucji w razie potrzeby pracujemy w weekendy i święta.

Wystawiamy Faktury VAT

Serdecznie Zapraszamy

Eco-Service

Impregnacja dachów Lublin, Warszawa, Eco-Service. Impregnacja dachów dachu Lublin.

 

KONTAKT(kliknij)

Przejdź do galerii

539

539

Zadzwoń do nas

589

Wyszukiwarka