Osuszanie budynków

Osuszanie budynków

Wilgoć w pomieszczeniu to ogromny problem zarówno dla konstrukcji budynku, jak i dla zdrowia. Powiedz STOP wilgoci w mieszkaniu i wynajmij fachową pomoc która wykona osuszanie budynków!Potrzebujesz wynająć osuszacz powietrza?

Doradzimy oraz dobierzemy odpowiednie urządzenia.


Grzyb, zacieki, pleśń – to późne symptomy zawilgoconego pomieszczenia. Jeśli je zauważyłeś, to ostatni dzwonek, aby coś z tym zrobić. Jednak lepiej nie dopuścić do takiej sytuacji i działać już w momencie, gdy do mieszkania wdarła się wilgoć. Najczęściej takimi czynnikami są: pęknięte rury czy zalanie na skutek powodzi. Ale mogą być to mniej oczywiste rzeczy jak: mieszkanie w bezpośredniej bliskości zbiorników wodnych, czy zła izolacja mieszkania. Para wodna jest absorbowana przez ściany, nawet jeśli nie doszło do bezpośredniego zalania. Z biegiem czasu dochodzi do zakażenia mikroorganizmami i grzybami, które nie tylko naruszają konstrukcję budynku, ale również negatywnie wpływają na zdrowie, wywołując choroby i alergie. Osuszanie budynków to także sposób na przyspieszenie budowy. W takim wypadku używa się specjalnych urządzeń, przyspieszających schnięcie materiału budowlanego, tynków, farb itp. Z naszą pomocą pozbędziesz się wilgoci technologicznej podczas prac remontowo-budowlanych, co pozwoli na szybsze oddanie budynku do użytku lub przystąpienie do kolejnego etapu budowy. Eco-Service oferuje profesjonalne i skuteczne usługi osuszania pomieszczeń z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, umożliwiającego szybkie i efektywne wykonanie zadania. Udostępniamy również możliwość wynajmu osuszaczy, bez konieczności korzystania z usługi naszego pracownika. W takim wypadku konieczna jest wcześniejsza rezerwacja i wpłacenie zwrotnej kaucji za użyczenie sprzętu.

Osuszanie pomieszczeń – szybko, efektywnie, wzorowo!


Osuszacz to urządzenie, które pochłania wilgoć, a następnie para jest skraplana i zbierana w zbiorniku lub wyprowadzana na zewnątrz budynku. Osuszając powietrze, wyciągamy wodę ze wszystkich elementów – ścian, podłogi, sufitu, mebli czy materiałów. To skuteczna metoda zarówno w przypadku wnętrz lekko zawilgoconych, jak i całkowicie zalanych. Jeśli w budynku stoi woda, najpierw konieczne jest jej odpompowanie.

Poznaj zalety stosowania osuszaczy powietrza

  • Skrócenie czasu prac remontowo-budowlanych,
  • Oszczędność czasu i pieniędzy,
  • Możliwość wykonywania prac wykończeniowych w trakcie osuszania,
  • Doprowadzenie do odpowiedniej wilgotności posadzek przed ułożeniem parkietów,
  • Likwidacja warunków sprzyjających rozwojowi grzybów i pleśni,
  • Mniej energii potrzebnej na ogrzanie budynku,
  • Komfort mieszkania.
  W podmokłych pomieszczeniach gromadzą się niewidzialne dla oka mikroorganizmy. W pierwszej fazie ich działalność jest niezauważalna, ale po pewnym czasie na ścianach, suficie i podłodze pojawiają się grzyby i pleśnie! Dlatego tak ważne jest dbanie o to, by interweniować już zawczasu i gdy tylko wilgotność w mieszkaniu znacząco się zwiększy, przeciwdziałać temu zjawisku.

Oferujemy dwa rodzaje usług związanych z osuszaniem powietrza:

  • Możesz zamówić naszą ekipę, przyjedziemy do Ciebie i wszystkim się zajmiemy.
  • Możesz także wypożyczyć sprzęt i samodzielnie wykonać taki zabieg.

Jak przebiega proces osuszania?

Zabieg wykonywany jestt za pomocą osuszacza kondensacyjnego MASTER i polega na wymuszeniu przepływu wilgotnego powietrza przez wymienniki ciepła. W urządzeniu dochodzi do procesu kondensacji (skraplania) pary wodnej, która w postaci ciekłej zbiera się w specjalnym pojemniku, natomiast suche i ogrzane powietrze trafia ponownie do pomieszczenia. W ten sposób nie tylko usuwana jest woda, ale także podgrzewana jest temperatura otoczenia, co przyśpiesza cały proces. Osuszanie kondensacyjne jest najbardziej efektywne i ekonomiczne. Można w ten sposób skutecznie wysuszyć zarówno niewielkie przestrzenie np. domowe piwnice, łazienki, jak i duże hale produkcyjne, a także zamknięte przestrzenie budowlane.
osuszanie-kondensacyjne

CENNIK WYNAJMU OSUSZACZA MASTER DH 44

Okres wynajmu (doba)Koszt PLN
od 1 do 349
od 3 do 740
powyżej 735
wielopunktowy pomiar wilgotnościGRATIS!
kaucja zwrotna300

Zapraszamy do zapoznania się z umową  oraz warunkami 

Eco-Service to firma specjalizująca się w ekologicznych metodach czyszczenia powierzchni użytkowych. Oprócz osuszania pomieszczeń oferujemy także usługi czyszczenia dachów, kostki brukowej, elewacji oraz dezynfekcji ozonem. Wszystko przy wykorzystaniu jedynie ekologicznych metod, niewpływających niekorzystnie na środowisko naturalne.

Wynajem osuszaczy Osuszanie budynków wykonujemy na terenie województwa lubelskiego. Możliwe również zlecenia na terenie całego kraju i za granicą. Oferujemy korzystne warunki dla firm oraz instytucji w razie potrzeby pracujemy w weekendy i święta. Wystawiamy Faktury VAT Serdecznie Zapraszamy Eco-Service Czyszczenie kostki brukowej Lublin, Ekoserwis. Czyszczenie elewacji i czyszczenie dachów Lublin.

KONTAKT(kliknij)

Przejdź do galerii  

539

539

Zadzwoń do nas

589

Wyszukiwarka