Usuwanie zapachu stęchlizny

Podziel się:

Usuwanie zapachu stęchlizny

Przykry zapach stęchlizny uderza od progu twojego domu?

Szukasz jego źródła, pozbywasz się, ale to wcale nie pomaga!

Co zrobić?

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o swoje mieszkanie, dom czy samochód, zawsze podczas ich użytkowania wytwarzamy zapachy, które pozostają w jego wnętrzu. Zawilgocenie, zapachy odzwierzęce czy stosowanie różnego rodzaju środków chemicznych mogą powodować powstawanie nieprzyjemnej woni stęchlizny w mieszkaniu oraz aucie. Pozbycie się jej może stanowić problem.

Nie martw się mamy dla ciebie skuteczną i szybką metodę neutralizacji zapachów.

Skorzystaj z ozonowania

Zapach to związek chemiczny, który możemy usunąć wywołując reakcję chemiczną neutralizującą ten związek. Dostępne odświeżacze ładnie pachną, ale tylko maskują brzydki zapach. A czy nie lepiej trwale usunąć odór i  dodatkowo zdezynfekować i natlenić pomieszczenia. Taki efekt możemy uzyskać dzięki zastosowaniu ozonu.

Jak to działa?

Ozon wytwarzany jest za pomocą specjalnego urządzenia, zwanego generatorem ozonu, a następnie zostaje  rozproszony po całej powierzchni pomieszczenia. W szybkim tempie wchodzi w reakcję chemiczną z cząsteczkami, znajdującymi się zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni różnych przedmiotów. Dodatkowy atom tlenu w cząsteczce ozonu łączy się z innymi molekułami i dzięki temu eliminuje nieprzyjemny zapach (poprzez utlenianie). Ozon jest bardzo silnym gazem i ma niezwykle krótki cykl życia. Potrafi usunąć przykry zapach stęchlizny, dzięki zniszczeniu cząsteczek zarodników i bakterii, wydzielających nieprzyjemną woń.

Czy zapach stęchlizny będzie powracał?

Jeżeli ozon będzie zastosowany przez profesjonalistów i w odpowiednim stężeniu, to zniszczy źródło zapachu. W przypadku zapachu stęchlizny, który jest skutkiem zawilgocenia pomieszczeń. Możliwe, że przed ozonowaniem konieczne będzie przeprowadzenie osuszania w celu zlikwidowania przyczyny nieprzyjemnego zapachu - wilgoci. Podsumowując, jeśli chcesz skutecznie i trwale pozbyć się zapachu stęchlizny to najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest ozonowanie. Dzięki temu możliwe będzie całkowite wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach i aucie.

ZADZWOŃ I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG.

DOJAZD DO KLIENTA JEST ZAWSZE BEZPŁATNY!

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Podziel się:

539

539

Zadzwoń do nas

589

Wyszukiwarka