Usuwanie zapachu stęchlizny

Usuwanie zapachu stęchlizny

Przykry zapach stęchlizny uderza od progu twojego domu?

Szukasz jego źródła, pozbywasz się, ale to wcale nie pomaga!

Co zrobić?

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o swoje mieszkanie, dom czy samochód, zawsze podczas ich użytkowania wytwarzamy zapachy, które pozostają w jego wnętrzu. Zawilgocenie, zapachy odzwierzęce czy stosowanie różnego rodzaju środków chemicznych mogą powodować powstawanie nieprzyjemnej woni stęchlizny w mieszkaniu oraz aucie. Pozbycie się jej może stanowić problem.

Nie martw się mamy dla ciebie skuteczną i szybką metodę neutralizacji zapachów.

Skorzystaj z ozonowania

Zapach to związek chemiczny, który możemy usunąć wywołując reakcję chemiczną neutralizującą ten związek. Dostępne odświeżacze ładnie pachną, ale tylko maskują brzydki zapach. A czy nie lepiej trwale usunąć odór i  dodatkowo zdezynfekować i natlenić pomieszczenia. Taki efekt możemy uzyskać dzięki zastosowaniu ozonu.

Jak to działa?

Ozon wytwarzany jest za pomocą specjalnego urządzenia, zwanego generatorem ozonu, a następnie zostaje  rozproszony po całej powierzchni pomieszczenia. W szybkim tempie wchodzi w reakcję chemiczną z cząsteczkami, znajdującymi się zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni różnych przedmiotów. Dodatkowy atom tlenu w cząsteczce ozonu łączy się z innymi molekułami i dzięki temu eliminuje nieprzyjemny zapach (poprzez utlenianie). Ozon jest bardzo silnym gazem i ma niezwykle krótki cykl życia. Potrafi usunąć przykry zapach stęchlizny, dzięki zniszczeniu cząsteczek zarodników i bakterii, wydzielających nieprzyjemną woń.

Czy zapach stęchlizny będzie powracał?

Jeżeli ozon będzie zastosowany przez profesjonalistów i w odpowiednim stężeniu, to zniszczy źródło zapachu. W przypadku zapachu stęchlizny, który jest skutkiem zawilgocenia pomieszczeń. Możliwe, że przed ozonowaniem konieczne będzie przeprowadzenie osuszania w celu zlikwidowania przyczyny nieprzyjemnego zapachu - wilgoci. Podsumowując, jeśli chcesz skutecznie i trwale pozbyć się zapachu stęchlizny to najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest ozonowanie. Dzięki temu możliwe będzie całkowite wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach i aucie.

ZADZWOŃ I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG.

DOJAZD DO KLIENTA JEST ZAWSZE BEZPŁATNY!

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

539

539

Zadzwoń do nas

589

Wyszukiwarka